Tartumaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Tähe 4 (V korrus), 51010 Tartu
telefon: 5886 0713
e-post: tartumaa(at)rajaleidja.ee
skype: tartumaarajaleidja

facebook: www.facebook.com/groups/TartumaaRajaleidja

lahtiolekuajad: E–R kell 8.30–16.30
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

Parkimine klientidele

NB! Maja ees 15 minutit parkimine tasuta ainult tähistatult (parkimiskellaga või aeg kirjutatud käsitsi paberile). 

Tähe 4 parklas on parkimise päevahind 2 €, st peale kahe tunni möödumist parkimise alustamisest tasu arvestus peatub.

Juhul kui parkimist vahepeal ei lõpetata, algab uus arvestus järgmise päeval kell 00:00.

Sellekohane info on olemas ka parklas asuvatel märkidel ja infotahvlitel.

Parkimistasule lisandub mobiilsideoperaatori tasu 0,32 €.

 

 

Töötajate kontaktid

Piret Tatunts, keskuse juht: piret.tatunts@rajaleidja.ee, 5237073

Kadri-Cathrine Kaart, infospetsialist: kadri-cathrine.kaart@rajaleidja.ee, 58853662

Reet Hüsson, nõustamiskomisjoni koordineerija: reet.hysson@rajaleidja.ee, 58853670

Anna Gramberg, karjäärinõustaja: anna.gramberg@rajaleidja.ee, 56914066
Kristel Lään-Saarik, karjäärinõustaja:
kristel.laan-saarik@rajaleidja.ee, 58853664

Kristel Paal, karjäärinõustaja: kristel.paal@rajaleidja.ee, 58853665
Monika Peetsmann, karjäärinõustaja: monika.peetsmann@rajaleidja.ee, 58853669
Regita Saksing, karjäärinõustaja: regita.saksing@rajaleidja.ee, 53553918
Sirje Tarraste, karjäärinõustaja: sirje.tarraste@rajaleidja.ee, 58853671

Irina Ušanova, karjäärinõustaja: irina.usanova@rajaleidja.ee, 58853660

Jelena Heinloo, karjääriinfo spetsialist: jelena.heinloo@rajaleidja.ee, 58853661
Heidi-Maarja Melts, karjääriinfo spetsialist: heidi-maarja.melts@rajaleidja.ee, 58853672

Maili Karindi, eripedagoog: maili.karindi@rajaleidja.ee, 53814538
Sirje Uibo, eripedagoog: sirje.uibo@rajaleidja.ee, 5657 7675
Ülle Veede, eripedagoog: ylle.veede@rajaleidja.ee, 5885 3784

Maia Peetso, logopeed: maia.peetso@rajaleidja.ee, 5885 3667

Tiina Vanatalo, logopeed: tiina.vanatalo@rajaleidja.ee, 5885 3663

Uliana Väizja, logopeed: uliana.vaizja@rajaleidja.ee, 5885 3668

Mairi Randlepp, logopeed (lapsehoolduspuhkusel)

 

Kristi Grünberg, sotsiaalpedagoog: kristi.grunberg@rajaleidja.ee, 5885 3666
Annika Raudoja, sotsiaalpedagoog: annika.raudoja@rajaleidja.ee, 5885 3659

Kaisa Aardevälja, psühholoog: kaisa.aardevalja@rajaleidja.ee, 5885 3733
Ave Kasenõmm, psühholoog: ave.kasenomm@rajaleidja.ee, 5885 3763
Auli Kõnnussaar, psühholoog: auli.konnussaar@rajaleidja.ee, 5885 3734

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860713.