Rajaleidja uudised vahendavad päevakajalisi teadaandeid erinevatele huvilistele – nii tööotsijatele, kooliõpilastele, üliõpilastele, nõustajatele kui lapsevanematele.


Teele Traumann, Karjäärinõustamise Teabekeskus


Igapäevaselt täiendatav ja teemade järgi struktureeritud rubriik hõlmab aktuaalseid meediakajastusi hariduse ja tööelu vallast, sisaldades infot nii sündmuste toimumise kohta kui sisulisi ülevaateartikleid Eesti meediaväljaannetest. Kättesaadav on ka aktuaalne teave välismaale õppima või tööle minemise kohta.

Huvitavatest ettevõtmistest ja üleskutsetest saab lugeda eraldi alamrubriigis, kust noored võivad leida ideid ja võimalusi vaba aja veetmiseks. Kokku on koondatud ka erinevaid elukutseid käsitlevad meediakajastused, kus leidub nii üldist infot hõlmavaid teadaandeid kui elulisi artikleid inimeste ametitest.

Karjäärispetsialistid, õpetajad ja lapsevanemad on oodatud külastama suunajatele mõeldud Rajaleidja osa, kus asub just neile mõeldud uudiste rubriik. Sinna on koondatud noorsootöö- ja karjäärialased teadaanded ja ürituste toimumise info.

Täiskasvanute haridus- ja tööelu puudutavad artiklid asuvad täiskasvanute leheosas, ka sealt võivad omale huvipakkuvat lugemist leida lapsevanemad.

Tagasiside ja ettepanekud Rajaleidja uudisterubriigi ülesehituse ja kättasaadavuse parendamiseks on oodatud meiliaadressile teele.traumann[ät]innove.ee