14. juunil kell 14-17 toimuvad Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuses Suur-Ameerika 35 tööotsinguseminarid.

Sageli arvatakse, et CV koostamine ja tööle kandideerimine on lihtne, elementaarne tegevus – lihtsalt registreerid end tööotsinguportaalis kasutajaks ning täidad CV vormi. Paraku tehakse CV koostamisel tihti „saatuslikke“ vigu, kuna ei teata, mida tööandja tegelikult ootab. Väga oluline on olla teadlik sellest, millist infot edastad endast tegelikult oma CV-ga, tööintervjuul või muul viisil tööandjaga suheldes. Mõistlik on ka teada, kust ja kuidas otsida ja leida infoallikaid ning abi sobiva töökoha leidmisel. Kõiki neid teemasid käsitleme tööotsinguseminaril.

Seminarist on oodatud osa võtma gümnaasiumiõpilased ja -lõpetajad, töötavad ja töötud noored, aga ka kutse- või kõrgkoolis õppijad, kes soovivad olla töömaailma sisenemiseks hästi ette valmistatud.

Seminari kava:
• Tööotsing interneti kaudu (infootsing ja -allikad)
• Töötamine välismaal
• Eneseesitlus tööandjale töökuulutuse põhjal (praktiline harjutus rühmatööna)
• CV ja tööintervjuu (info ja praktiline töö CV-ga)
• Paneeldiskussioon – sobivad viisid tööandjaga kontakteerumiseks

Seminari viivad läbi Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuse karjäärispetsialistid, külalisena räägib töötamisvõimalustest välismaal Eurese spetsialist.

Eelregistreerimine seminaridele toimub vastavalt 29. maini (31.05 toimuvale seminarile) ja 12. juunini (14.06 toimuvale seminarile). Registreerumiseks täida vorm aadressil: http://tiny.cc/2hw8f
või www.tulevikuredel.ee kodulehe kaudu.

 

Seminar on osalejatele tasuta.

Tule Sinagi uusi teadmisi ja kogemusi omandama!

Seminari korraldab:

 

Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskus

 

Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn

 

tel. 6418813, 55698607