Dream Foundation Eesti ootab kõiki Hollandi kõrghariduse huvilisi teisipäeval, 15. veebruaril 2011 vahemikus kell 16.00-18.00 Tallinnasse, Clarion Hotel Euroopasse aadressil Paadi 5 (Tallinna sadama lähedal). Töötoas tulevad käsitlemisele tulbi-riigi õppe- ja toetussüsteemid ning rahvusvaheline tudengielu.

Üritus on praktiline, informatsiooni- ja külalisterohke. “Hollandi õppesüsteemi tulevad tutvustama kohaliku riigi rakenduslike kõrgkoolide top 10 hulka kuuluva HZ University esindajad Lonneke Steenbakkers ja Wim van der Mark,” räägib ürituse eestvedaja Katriin Visamaa ja lisab, et esinejad käsitlevad ennekõike teemasid, mis on Hollandi kõrghariduse teemalistel vestlustel noortega kõige enam kõlama jäänud.

Lisaks Dream Foundation Eesti võimaluste ja kandideerimisprotsessi tutvustamisele, leiavad töötoas arutlust põhjused, miks asuda õppima Hollandi kõrgkooli ja milline on sealne kõrgharidus. „Samuti võrdleme akadeemilisi ja praktilisi kõrgkoole,“ sõnab Visamaa ja lisab, et võrdluse tulemusena peaks noortel olema kergem otsustada, millise suunaga ülikooli vahel valida. Puudutamata ei jää ka Hollandi tööturg ja erinevad stipendiumid ja õpingute rahastamisvõimalused.

„Üritusele on oodatud kõik noored, kel huvi Hollandi kõrghariduse vastu ja soovivad välismaise diplomiga garanteerida ambitsioonikad tulevikuväljavaated,“ sõnab Visamaa ja lisab, et oma elu parimale kogemusele on võimalik astuda vastu juba 10. märtsil 2011, mil Dream Foundation Eesti ootab kõigi välismaise kõrghariduse huviliste kandideerimisavaldusi.

Üritus on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha aadressil http://tinyurl.com/HollandTallinnas

Dream Foundation on Euroopas tegutsev organisatsioon, mille peamine tegevusala on välismaale õppimamineku tutvustamine, võimaluste loomine ja õpingutel noorte toetamine. Lähemalt saab võimalustega tutvuda Dream Foundationi kodulehel www.dreamfoundation.eu.