Sellel aastal toimub Rajaleidja töövarjupäev 24.10.2018.

Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse eestvedamisel toimuv töövarjupäev on suunatud Tallinna ja Harjumaa 7.-9. klasside noortele. Töövarjupäeva mõte on anda noorele võimalus näha ja kogeda reaalset töömaailma ning seda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad, arvatakse tihti ekslikult, et 7.-9. klassi noortel on oma vanuses selleks veel liialt vara. Nii see aga pole! Tegelikkuses on põhikooli lõpuklassides õige aeg hakata töö- ja ametimaailmaga tutvuma ning Rajaleidja töövarjupäeva eesmärk ongi anda ka teile selleks võimalus! Valikus on avastamiseks palju põnevaid ameteid erinevatest eluvaldkondadest ja me julgustame kiikama ka nende ametite poole, millest pole varem isegi kuulnud või mida pole enne kaalunud, sest iga kogemus avardab maailmapilti ja võib aidata tulevikus otsuseid langetada.

 

NOORELE

Töövarjupäevale kandideerida saad SIIT.

Jooksev info töövarjupäeva kohta on leitav Facebooki ürituse alt: Rajaleidja töövarjupäev: Hüppa üle oma varju! kus jagame nõu, kuidas varjutatavat ametikohta pikast nimekirjast endale valida, millele pöörata tähelepanu oma motivatsiooni ja soovi sõnastamisel jne. Tutvustame ka vägevaid ent tihti vähemtuntuid ameteid.

Lisaküsimuste korral saate kirjutada/helistada triin.parts@rajaleidja.ee, tel 56 873 407.

 

 

ametiesindajale

Ametiesindajate registreerumine on selleks aastaks lõppenud. 

Lisainfo:

Marja-Liisa Vaiksalu

marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee

 +372 588 537 58

 

üRITUSE AJALOOST

Harjumaa ja Tallinna noortele suunatud töövarjupäeva "Hüppa üle oma varju" korraldas Rajaleidja esimest korda 2017. aastal ja saame öelda, et see oli väga edukas.

 

 

 

Noppeid õpilaste tagasisidest: