Karjäärinõustaja kutseeksam on edasi lükatud
Kutseeksam toimub 19. veebruaril 2008. Taotlemiseks vajalike dokumentide esitamise viimane tähtaeg on 16. jaanuar 2008. Kutset taotlema on oodatud kõik karjäärinõustajad, kes vastavad kutsestandardi nõuetele. Lisainfot ning vajalike dokumentide vormid leiab KNÜ kodulehelt www.kny.ee Teavet kutseseaduse ning -kvalifikatsioonisüsteemi kohta leiab Kutsekoja koduleheküljelt www.kutsekoda.ee. Pikemalt karjäärinõustaja kutsest ja kutsetunnistusest artiklis Kindlustunne kutsetunnistusest.

TTG Karjäärikeskus kutsub koolitusele
24. jaanuaril 2008 korraldab TTG Karjäärikeskus koolituse Võimete testi (BET) kasutamine praktikas. Koolituse eesmärgiks on õppida tundma BET-testi (Berufeignungstest) täitmist ja tõlgendamist ning leida täiendavaid võimalusi testi tulemuste interpreteerimisel. Koolitusele on oodatud karjäärispetsialistid, koolipsühholoogid, noorte teavitamis- ja nõustamiskeskuste töötajad jt. Täpsem info: Kaire Karon tulevikuredel@hot.ee , tel 646 6727.

Konverentside eelinfo
IAEVG konverents The Role of Guidance in Achieving Social Ecology and Ecological Economy toimub 18.-20. septembril 2008 Argentiinas Buenos Aireses. Täpsem info konverentsi kodulehel  IAEVG septembrikuisest konverentsist lähemalt.

Juulis 2008 toimub Maltal Rahvusvahelise Nõustajate Assotsiatsiooni konverents Counselling for Peace.  Karjäärinõustamisest Maltal veel Mirjam Lindpere artiklist Nõustamise mitmekülgsus Maltal.