Tallinna noorte infokeskuse (taninfo) peamiseks ülesandeks on piirkonna noortele asjakohase info vahendamine.

Käesolev aasta on olnud keskuse jaoks kirju – seda peamiselt suure kaadrivoolavuse tõttu. Kõrgemaid väljakutseid on leidnud kõik inimesed, kellega taninfo alustas. Uus direktor on Riina Vaap, kes on töötanud Tartu Anne noortekeskuse juhatajana, Tartu noorte tehnikamajas arvutiringi juhendajana, massitöömetoodikuna ja õppealajuhataja kohusetäitjana. Keskuses on tööl kaks infotöötajat: Kristin Rammus jagab eestikeelset infot ning Jelena Škenjova vastutab venekeelse teabe jagamise eest. Lähiajal on värsket verd veelgi juurde oodata.

Uued inimesed – uued tuuled? Ilmselt küll. Siiski korraldame endiselt infopäevi ja teabejagamiseüritusi, koondame infot üle Tallinna, et seda õige sihtgrupini edastada, jagame infot keskuses ning telefoni teel. Suurematest uuendustest ja muudatustest on veel vara rääkida, sest verivärsked töötajad alles elavad töösse sisse.

Endiselt saab ruume rentida Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuses, aadressil Suur-Ameerika 35. Samuti leiab asjakohast informatsiooni portaalist www.taninfo.ee, kus saab liituda meie mailinglistiga, et iga nädal saada värsket infot otse oma postkasti; küsimusi saab esitada ka kodulehe kaudu.

Endiselt töötab ka noorte tööportaal: www.taskuraha.info ning suveinfo koguneb peagi aadressile www.taninfo.ee/sinusuvi

Ülevaate koostas Kristin Rammus