Vabatahtlike mess on Nokia Kontserdimajas avatud
3. - 6. mail kella 14:00 - 20:00
7. mail 11:00 - 18:00

Sissepääs kõigile tasuta!

Tutvu lähemalt messi konverentsiprogrammi ja osalejatega.

Messile paneb alguse poliitikute debatt vabatahtliku tegevuse edendamise teemal, avatud on vabatahtliku tegevuse teemaline fotonäitus. Lisaks toimuvad debatid vabatahtliku riigikaitse, vabatahtlikuna tegutsemise ja vähemate võimalustega inimeste kaasamise teemal, seminarid kodukoha maakaardi tegemiseks ja erinevad töötoad ning ettekanded. Messil on kohal ka päästekoerad, Kaitseliidu purilennuk ja elustamismannekeen. Samuti linastub messi raames mitu filmi.

Vabatahtlike mess on suunanäitaja nii praegustele kui ka tulevastele vabatahtlikele!

 

Ringreisist üldisemalt

Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta raames liigub ühest Euroopa Liidu liikmesriigist teise ringreis. Ringreis peatub igas pealinnas 1-2 nädalat ja annab vabatahtlikele võimaluse tutvustada oma töid ja tegemisi, otsida ja leida koostööpartnereid, kaasata poliitikuid ja teisi avaliku elu tegelasi ning diskuteerida vabatahtliku tegevuse probleemide ja arengu üle. Ringreisi sihtgrupiks on vabatahtlikud, potentsiaalsed vabatahtlikud, kodanikuühendused, riigiasutused ning laiem avalikkus ehk kogu elanikkond.

Ringreisil osalemine annab kodanikuühendustele ainulaadse võimaluse messi vormis enda vaadete ja missiooni tutvustamiseks. Üritus leiab laialdast meediakajastust, samuti ootame arvukalt külastajaid.

Eestis juhib ringreisi sisulise programmi koostamist (minikonverentsid, vestlusringid, töötoad, debatid, kõnekoosolekut, meelelahutusüritused) ja messikohtade jaotamise koordineerimist Siseministeerium. Ringreisi formaadi ja tehnilise toe eest hoolitsevad meediaettevõtted PAU Education ja ICWE.

Ringreis on nii osalejatele kui ka külastajatele tasuta!