• YFU Eesti pakub võimalust õppida riikides üle terve maailma. Vahetusprogrammid on kolme erineva kestusega: aasta-, semestri- ja suveprogrammid. Samuti on valikus nn eriprogrammid (muusika, toitlustus, turism vms). Vahetusõpilaseks saavad kandideerida 15-18aastased noored, kes hakkavad elama vahetusperedes. YFU-s tegelevad sinuga põhiliselt vabatahtlikud, kelleks enamasti on vahetusaastalt naasnud noored, kes võivad sulle rääkida enda kogemustest. Õppimise maksumus on riigiti erinev ning boonuseks on stipendiumide taotlemise võimalus.

  Lisaks ise välismaale suundumisele, saad YFU kaudu majutada enda kodus Eestis vahetusõpilast välismaalt!

  Vaata YFU vahetusõpilase kogemusi õpilasvahetusest Moldovas:
  Veel rohkem sellekohaseid videosid leiad YFU Eesti Youtube kanalilt.

  • Evenor on välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur. Evenor pakub keelelaagreid ja -kursusi, kultuurivahetusprogramme ning gümnaasiumiõpilased saavad Evenori kaudu omandada nii inglise keskhariduse (A-level õpe) kui International Baccalaureate (IB õpe) mõnes enda poolt valitud riigis. Elamine toimub reeglina kohalikus peres. Evenori vahendusel on võimalik alustada õpinguid ka paljudes ülikoolides üle kogu maailma.

  • Briti Nõukogu stipendium võimaldab 10. klassi õpilastel minna üheks aastaks õppima Suurbritannia erakooli. Eelduseks on väga hea inglise keele oskus.

  • Rotary noorsoovahetuse raames on võimalik osaleda aasta-,  suve- ja  laagrivahetuses.  Rotary Noorsoovahetuses saavad osaleda KÕIK ÕPPIVAD noored sõltumata õppevormist – olgu see siis kesk- ,kutse- või kõrgharidus.
    
  • Bellnor pakub noortele vanuses 15-19 võimalust suunduda keskharidust omandama Inglismaale. Õpingute kestvus on kuni kolm aastat. Samuti pakume võimalust osaleda vahetusprogrammis USA-s, mille kestvus on maksimaalselt 1 aasta.

  Täida tööleht, mis aitab Sul leida Sinu väliskogemuse sihtriigi.