Viljandimaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi
telefon: 5886 0715
e-post: viljandimaa@rajaleidja.ee
skype: viljandimaarajaleidja

Facebook: https://www.facebook.com/groups/ViljandimaaRajaleidja/ 

 

lahtiolekuajad: E,T, N kell 08.30-17.00
                                    K kell 08.30-18.00
                                    R kell 08.30-16.00                                                                                                                                                                                                                                              

Keskusesse  sissepääsuks võimalik kasutada kaldteed.

 

Töötajate kontaktid

Reet Nigol, keskuse juht: reet.nigol@rajaleidja.ee, 53316125
Jaana Tarkus, infospetsialist: jaana.tarkus@rajaleidja.ee, 58853630

Jane Ivanova, karjääriinfo spetsialist: jane.ivanova@rajaleidja.ee, 5884 5468
Katrin Lõhmus, karjäärinõustaja: katrin.lohmus@rajaleidja.ee, 58853764
Kersti Sillaots, karjäärinõustaja: kersti.sillaots@rajaleidja.ee, 58845469

Katrin Inso, logopeed: katrin.inso@rajaleidja.ee, 5885 3626
Kaie Tasane, eripedagoog: kaie.tasane@rajaleidja.ee, 58853627
Ave Rohtla-Alp, psühholoog: ave.rohtla-alp@rajaleidja.ee 58853628
Janika Kersten, psühholoog: janika.kersten@rajaleidja.ee, 58853633
Kati Arak, sotsiaalpedagoog: kati.arak@rajaleidja.ee, 58853629
 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860715.